Žolíkový turnaj v ZO ÚNSS Komárno

Autor: Eka Balašková | 15.5.2014 o 14:14 | (upravené 15.5.2014 o 14:38) Karma článku: 4,03 | Prečítané:  350x

Priznám sa, žolíky hrám rada. Pripomínajú mi detstvo a dlhé zimné večery u starých rodičov na Orave, kde celá rodina "hrala" - jedni s kartami, druhí sa na nich bavili a komentovali. A tak sa na tento turnaj v našej ÚNSS vždy veľmi teším.

A nebolo tomu inak ani teraz. Ceny od rodičov - retro poháre na kávu, sklenený hrniec a nádobky na olej a ocot som v izbe obchádzala už asi 3 týždne. A diplomy mi deň pred akciou priniesla sestra so synovcom ... Asi nikoho neprekvapím, keď (zase raz) poviem - v rodine jeden dobrovoľník oficiálny, ale pomáha s ním celá rodina.

Pozvánky zneli na sobotu, 10. máj na 10:00 Rozoslala som ich aj kamarátkam "Úniáčkam" do Nitry, Nových Zámkov či Dunajskej Stredy. Veď čo ak ...? Nakoniec sa zišlo 9 členov a traja nečlenovia. Nie všetci hrali, ale veselo bolo. Pri finálovej hre tí, čo nemali to šťastie hrať ju, "upiekli" na polovicu júna ďalšiu akciu - grilovačku. To však ešte musí výbor dohodnúť a dotiahnuť do konca tak, aby sme si zase raz mohli povedať "Všetkým účastníkom ďakujem za príjemný deň."  

Na záver, ešte pred odovzdaním cien výhercom prišlo veľké prekvapenie - predsedníčka odovzdala malé darčeky prítomným matkám k ich sviatku - ku Dňu matiek.

A aké boli výsledky?

3, Ján Maríássy

2, Kristián Kesely

1, Liza Botiková - malá slečna, ktorá sa zo svojej výhry tešila tak, ako to asi len deti vedia.

Ďakujeme miestnemu zboru EC AV, menovite jeho pánovi farárovi Petrovi Krajcerovi, ktorého jedinou podmienkou bolo nehrať o peniaze. A keďže my hráme o dobrý pocit akcia sa mohla uskutočniť; a firme Delfín (p. Erika Füsiová) sídliacej na Dunajskej ulici, ktora nám venovala darčeky pre mamičky.

Ďakujeme

Účastníci žolíkového turnaja (E B)
Liza Botiková - malá slečna, ktorá sa zo svojej výhry tešila tak, ako to asi len deti vedia. (E B)
Ceny od rodičov - retro poháre na kávu, sklenený hrniec a nádobky na olej a ocot som v izbe obchádzala už asi 3 týždne. A diplomy mi deň pred akciou priniesla sestra so synovcom (E B)
S týmto na ruke sa pri troche šťastia aj vyhrať dá. (E B)
Diplomy (E B)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Nekradnite, Boh vás vidí. Ako vyzerali prvé zájazdy po Nežnej revolúcii

Cestovali s paštétami a termoskami a hodiny v autobusoch prespievali. Keď Taliani videli československý autobus, zamykali záchody.

PRIMÁR

Víkendové dospávanie môže ovplyvniť dĺžku života

Žijú dlhšie víkendoví dospávači, alebo ľudia s pravidelným spánkom?


Už ste čítali?